et  |  en  |  ru

Tutvustus

Bake Projekt OÜ alustas tegutsemist aastal 2006, pakkudes Eesti kaubandusettevõtetele BAKE-OFF täislahendusi. Ettevõtte põhitegevuseks on pagari- ja kondiitriseadmete, samuti väikevahendite ja kaubandusmööbli/inventari müük, paigaldus ning hooldus . Meie valikus on professionaalsed pagariahjud (LASERWELD, GIERRE), pizzaahjud (MAXIMA),taignasegajad (SINMAG,MAXIMA) universaalmikserid (SINMAG,MAXIMA), taignarullid (SINMAG), külmseadmed, nõudepesumasinad, fritüürid, hakklihamasinad, viilutajad ja palju muud pagariäri või kohviku sisustamiseks. Olulise toetava tegevusena projekteerime tehnoloogilisi lahendusi nii pagaritööstusele kui ka kohvikutele ning pagariäridele, kasutades selleks AutoCad projekteerimiskeskkonda.

Bake Projekt OÜ on müünud nende aastate jooksul üle 45 BAKE-OFF täislahenduse erinevatele kaubanduskettidele ja ohtralt üksikseadmeid pagariäridele. Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult seadmeid/inventari n.ö. „asju” , vaid olla nõuandjaks ja abistajaks kõiges, mis puudutab meie ühist tegevust. Pakkumaks klientidele parimat täislahendust, teeme tihedat koostööd Haktek Seadmed OÜ-ga, kelle tootevaliku abil saame täiendada pakutavaid täislahendusi nii, et kõik vajaminevad seadmed ja tarvikud oleks liigse vaevata kättesaadavad.

Oluliseks osaks meie tegevuses on müügijärgne hooldus, ilma milleta ei saa hakkama ükski professionaalne seadmemüüja. Hoolduspartneriks oleme valinud Haktek OÜ, kes vaieldamatult omab suurimat ressurssi ja kogemust seadmete hooldamisel.

Tutvuge meie kodulehega, kindlasti leiate midagi huviväärset ja ärge siis kõhelge meiega ühendust võtmast. Meie vaatame koos Teiega optimistlikult tulevikku ja koostööst kujuneb meil puhas rõõm.