et  |  en  |  ru

Tutvustus

Bake Projekt OÜ alustas tegutsemist aastal 2006, pakkudes Eesti kaubandusettevõtetele BAKE-OFF täislahendusi. Pikki aastaid oli ettevõtte põhitegevuseks on pagari- ja kondiitriseadmete, samuti väikevahendite ja kaubandusmööbli/inventari müük, paigaldus ning hooldus . Tänaseks oleme laiendanud oma tegevust lisaks varasemale ka HORECA seadmete müügivaldkonda. Meie valikus on professionaalsed kombiahjud ( TECNOINOX/TAP®  ), konvektsioonahjud, pagariahjud (BAKEOFF ITALIANA, GIERRE, FINES), kondiitriahjud (ABBU), pizzaahjud (ABBU), taignasegajad (SINMAG, MAXIMA), universaalmikserid (SINMAG,MAXIMA), taignarullid (SINMAG), külmseadmed, nõudepesumasinad, fritüürid, hakklihamasinad, viilutajad ja palju muud professionaalse toitlustus- või kaubandusettevõtte sisustamiseks. Olulise toetava tegevusena projekteerime tehnoloogilisi lahendusi nii toitlustajatele kui ka tootjattele, kasutades selleks AutoCad projekteerimiskeskkonda.

Bake Projekt OÜ on müünud nende aastate jooksul üle 45 BAKE-OFF täislahenduse erinevatele kaubanduskettidele ja ohtralt üksikseadmeid toitlustusettevõtetele ning pagariäridele. Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult seadmeid/inventari n.ö. „asju” , vaid olla nõuandjaks ja abistajaks kõiges, mis puudutab meie ühist tegevust. Pakkumaks klientidele parimat täislahendust, teeme hoolduse ja paigalduse osas tihedat koostööd Haktek OÜ-ga, kelle järelhoolduse kogemused ja võimalused tagavad meie müüdud kvaliteetsete seadmete pikaajalise tõrgeteta töö.

Kindlasti leiate meie kodulehelt midagi huviväärset ning vajalikku - ärge siis kõhelge meiega ühendust võtmast. Meie vaatame koos Teiega optimistlikult tulevikku ja koostööst kujuneb meil puhas rõõm.